NK Šmartno je klub z dolgoletno tradicijo, ki na lokaciji športnega parka Šmartno v Ljubljani uspešno deluje že vse od leta 1979. Klub v svoji sredini združuje dobro pripravljeno člansko ekipo in nadarjene mlade nogometaše, ki že več let sodelujejo v ligah Nogometne zveze Slovenije in Medobčinske nogometne zveze Ljubljana in v katerih dosegajo vidne rezultate. V NK Šmartno je pred kratkim zavel nov veter. Novo izvoljeno vodstvo ima jasno zastavljene cilje – rezultate članske ekipe dvigniti na višjo raven, zato bomo v novih sezonah člansko vrsto okrepili z novimi igralci, mlajšim igralcem pa želimo zagotoviti najboljši trening pod nadzorom strokovnih sodelavcev – trenerjev.

NK Šmartno

Jarška cesta 36A, 1000 Ljubljana

Email: info@nksmartno.si
Vodja trenerjev, Anželj Robi 040 812 343